MENU

Шановні користувачі, компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» та Проєкт «Спеціальна програма підтримки України» звертає вашу увагу на актуальну  інформацією щодо вакцинації проти Covid-19 тепер в форматі вакцинальної стіннівки, або дайджесту, яку підготували представники ГО «Батьки за вакцинацію» за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» GIZ, інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та міжнародних партнерів у продовження проєкту 100+ відповідей на запитання про вакцинацію від Covid-19”.

Ви можете ознайомитись зі стіннівками у додатках нижче:

 

 

... Читати далі »

Просмотров: 105 | Добавил: abibliograf | Дата: 13.08.2021 | Комментарии (0)

Пожежі сухої рослинності та сміття наразі набирають загрозливих масштабів. На жаль, громадяни не завжди серйозно відносяться до наслідків подібних пожеж, які можуть бути вкрай жахливими.

Так, 22 квітня рятувальники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з мешканцями у м. Добропілля.

Категория: Новини від партнерів | Просмотров: 1681 | Добавил: maryshyak | Дата: 24.04.2019 | Комментарии (0)

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща.  Напередодні свята, представники 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України нагадують про найголовніші правила безпеки на льоду та під час купання в ополонці. Зокрема, купання допускається тільки в спеціально підготовлених для таких цілей місцях. Також, купання повинно проходити в присутності представників Служби порятунку і медичних працівників. Діти не повинні купатися без нагляду дорослих. Пірнання в ополонку неприпустимо - у воду потрібно заходити акуратно і повільно. Безпосередньо перед купанням слід добре розігрітися, зробити гімнастику, а тільки потім можна занурюватися в крижану воду. Забороняється заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння!

 Утримайтеся від купання, якщо у вас хворі легені та серцево-судинна система. Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. За два тижні до купання необхідно підготувати організм до холоду, обтираючись рушником, змоченим у холодній воді, приймаючи контрастний душ, а також варто попрактикувати короткочасні перебування на відкритому повітрі в мінімальній кількості одягу.

Також усім відвідувачам хрещенській купелі необхідн ... Читати далі »

Категория: Новини від партнерів | Просмотров: 356 | Добавил: maryshyak | Дата: 14.01.2019 | Комментарии (0)

Протягом усього свого життя людина багато часу проводить в суєті, в клопотах, весь час прагне
благополуччя, щастя, кохання, любові та поваги від дітей, близьких, чоловіка чи дружини.
Кожному з нас доводиться переживати не тільки радість, але і журбу, смуток і втрату близьких
людей. Смерть кожної людини — це насамперед велика і тяжка втрата для сім`ї, рідних, близьких та друзів. Але саме в ці важкі та скорботні дні, у рідних та близьких померлого виникають питання, щодо оформлення відповідних документів про смерть, які потрібні для поховання тіла померлого, а також для подальшого оформлення інших документів у зв`язку правонаступництвом на певне рухоме та нерухоме майно померлого. Питання державної реєстрації смерті регулюються статтею 17 Закону України Про державну реєстрацію актів цивільного стану
главою 5 розділу III Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні.

Факт смерті підлягає реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного
стану.
Підставою для державної реєстрації смерті є:
а) лікарське свідоцтво про смерть (форма N 106/о);
б) фельдшерська довідка про смерть (форма N 106-1/о);
в) лікарське свідоцтво про перинатальну смерть;
г) рішення суду про оголошення особи померлою;
ґ) рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час;
д) повідомлення державного архіву або органів Служби безпеки України у разі
реєстрації смерті осіб, репресованих за ... Читати далі »

Просмотров: 340 | Добавил: maryshyak | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

Останнім часом в умовах децентралізації відбувається переформатування місцевої влади та, як наслідок, створення нових - об’єднаних територіальних громад. У зв’язку з чим набуває популярності прийняття статутів територіальних громад, які мають регулювати процедурні
питання діяльності громади та її органів. Заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Ольга Кузьменко допоможе
новоствореним територіальним громадам розібратись у тонкощах прийняття
та державної реєстрації їх статутів. Перше, на що хочеться звернути увагу: територіальна громада – це не юридична особа. Норми Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прямо вказують на те, що територіальна громада – це жителі, об`єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр. Водночас Цивільним кодексом України передбачено, що юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Отже, за територіальною громадою на законодавчому рівні не закріплено статусу юридичної особи, а відповідно і відсутні підстави для її державної реєстрації як юридичної особи. Щодо власне статуту. Статтею 19 Закону про місцеве самоврядування визначено, що представницький ор ... Читати далі »

Категория: Новини від партнерів | Просмотров: 298 | Добавил: maryshyak | Дата: 13.11.2018 | Комментарии (0)

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» про  порядок зміни цільового призначення та реєстрація прав на земельні ділянки. Цільове призначення земельної ділянки відіграє важливу роль при реалізації громадянами своїх прав на неї та в дотриманні передбачених законодавством обов’язків. Зокрема, воно окреслює, яким чином допустимо її використовувати. Цільове призначення земельної ділянки зазначалися в державних актах на право власності на земельні ділянки, які видавалися до 01 січня 2013 року.
Згідно зі статтею 19 Земельного кодексу України землі в Україні поділені на категорії за основним цільовим призначенням. Всього на сьогодні існує дев’ять категорій земель:
1. сільськогосподарського призначення;
2. житлової та громадської забудови;
3. природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення;
4. оздоровчого призначення;
5. рекреаційного призначення;
6. історико-культурного призначення;
7. лісогосподарського призначення;
8. водного фонду;
9. промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого
призначення.
Основними нормативно-правовими актами, що визначають процедуру зміни цільового призначення земель, є Земельний кодекс України, закони Укра ... Читати далі »

Просмотров: 362 | Добавил: maryshyak | Дата: 25.10.2018 | Комментарии (0)

Центральна міська бібліотека постійно розширює коло партнерських зв’язків. 1 жовтня до бібліотеки завітали представники Донецької регіональної організації Аграрної партії України із привітанням з Всеукраїнським днем бібліотек. А найкращим подарунком для бібліотеки, звісно ж, є книги. Завдяки новим партнерам бібліотечний фонд поповнився на декілька десятків видань.

Представники партії проявили зацікавленість нагальними питаннями та проблемами бібліотек Добропільської централізованої системи та висловили готовність допомагати у їх вирішенні.

Колектив бібліотеки сподівається на подальшу співпрацю з партією, адже ми завжди працюємо для того, щоб партнерські стосунки переходили у розряд дружніх відносин.

Категория: Новини від партнерів | Просмотров: 387 | Добавил: abibliograf | Дата: 03.10.2018 | Комментарии (0)

МІН’ЮСТ ПІДГОТУВАВ ВІДЕОРОЛИК ПРО СПАДКУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІНОЗЕМЦЯМИ


Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» щодо спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, в тому числі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, іноземними громадянами, особами без громадянства та іноземними юридичними особами.
Відповідно до земельного законодавства земельні ділянки сільськогосподарського призначення можуть набувати у власність лише громадяни України та юридичні особи України, засновані громадянами України або юридичними особами України. Разом з тим, право на спадкування, у тому числі на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, може виникати також у іноземних громадян, осіб без громадянства та іноземних юридичних осіб.
Іноземні громадяни, особи без громадянства або ж іноземні юридичні особи, успадковуючи земельну ділянку сільськогосподарського призначення, отримують свідоцтво про право на спадщину з долученим до нього державним актом на право власності на цю земельну ділянку, з проставленими на ньому відмітками (державними актами право в ... Читати далі »

Категория: Новини від партнерів | Просмотров: 400 | Добавил: maryshyak | Дата: 10.09.2018 | Комментарии (0)

11 серпня в читальному залі Центральної міської бібліотеки пройшла чергова зустріч учасників клубу «У колі друзів».  І це дійсно зустріч добрих друзів, адже за літо і бібліотекарі, і молодь встигли потоваришувати. Зазвичай, чекаючи на гостей, бібліотекарі планують майбутнє заняття. Але сьогодні все пішло не за планом, бо всім учасникам хотілось чогось безтурботного та веселого. Ось і вирішили з підручних матеріалів виготовити жабенят. Такі веселі та кумедні вони вийшли, що захотілось їх оживити. А що з цього вийшло? Дивіться!

Категория: ЦМБ і організації | Просмотров: 455 | Добавил: maryshyak | Дата: 13.08.2018 | Комментарии (0)

На сучасному етапі в Україні значна увага приділяється питанням захисту прав, свобод та законних інтересів національних меншин взагалі та ромської національної меншини зокрема.

Статтею 11 Конституції України визначено, що держава сприяє розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України. Інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини на сьогодні є соціально значущим питанням.

... Читати далі »

Категория: Новини від партнерів | Просмотров: 440 | Добавил: maryshyak | Дата: 01.08.2018 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 17 18 »