MENU
Головна » 2017 » Липень » 07

7 липня у центральній міській бібліотеці м. Добропілля відбулася презентація масштабного проекту «Добропілля – територія змін». Під час заходу запрошені гості мали можливість дізнатися про суть проекту, який надасть місту багато можливостей для культурного, соціального і технічного розвитку, а також про шляхи його реалізації.

Під час презентації було проведено скайп-зустріч з тренером проекту Ярославом Мінкіним. Начальник відділу культури і туризму Добропільської міської ради Людмила Миколаївна Білоус побажала учасникам проекту натхнення та плідної співпраці. Також на презентації проекту був присутній заступник Добропільського міського голови Галицький О.А.

Співробітники бібліотеки донесли до слухачів, що головною метою проекту є активізація громади міста на шляху до позитивних змін. Проект націлений на створення позитивного іміджу міста, залучення небайдуж ... Читати далі »

Категория: ЦМБ і ГО "Добро" | Просмотров: 515 | Добавил: horuji20125569 | Дата: 07.07.2017 | Комментарии (0)

Реформування нотаріату в Україні на пострадянському просторі розпочалося з прийняттям у 1993 році Закону України «Про нотаріат». Цим законом запроваджено нову форму нотаріальної діяльності – приватну.

Однак на відміну від державних нотаріусів, приватні мали більш звужене коло повноважень і з того моменту виникає питання до кого краще звернутись.

Але у 2009 році ситуація змінилась. Тому звертаємо увагу читачів на те, що на сьогоднішній день статтею 34 Закону України «Про нотаріат», визначено перелік нотаріальних дій які вчиняють нотаріуси, незалежно від того державні вони чи приватні.

Слід зауважити, що документи оформлені і приватними і державними нотаріусами, мають однакову юридичну силу, тому питання: до якого нотаріуса кожен звернутись, кожен вирішує для себе самостійно.

Важливою відмінністю при вибо ... Читати далі »

Просмотров: 286 | Добавил: horuji20125569 | Дата: 07.07.2017 | Комментарии (0)