MENU
Головна » 2017 » Квітень » 26 » «Чорнобиль – хрест України»
14:42
«Чорнобиль – хрест України»

Чорнобильська трагедія... Ось уже більше 30 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й... Ця катастрофа не тільки викликала численні жертви, але й суттєво змінила якість життя населення України.

Чорнобильська катастрофа на атомній станції завжди буде займати особливе місце в історії людства. На чорнобильській техногенній аварії, яка стала аварією глобального масштабу, акцентується увага в Центральній міській бібліотеці.

26 квітня в читальному залі пройшла година пам’яті «Чорнобиль – хрест України». Захід відвідали учні 10 класу НВК – ЗОШ І – ІІІ ступенів ліцею. Підлітки завітали в гості до бібліотеки в супроводі свого класного керівника Федотової О.В. і дізналися від бібліотекарів багато цікавих фактів, як  про саму катастрофу, так і про ліквідаторів її наслідків.

Також до річниці Чорнобильської трагедії в ЦМБ експонується виставка-роздум «Чорна трагедія на кольоровій землі». Друковані видання, представлені на виставці, висвітлюють трагічні події 1986 року. А  на центральному місці на книжкових полицях розміщено фотографії героїв, які ціною власного життя рятували країну від радіації.

Готуючись до проведення цих заходів, бібліотекарки мали на меті спонукати своїх користувачів вкотре осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій, розбудити в них почуття відповідальності перед наступним поколінням.

 

 

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 393 | Додав: maryshyak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]