MENU
Головна » 2014 » Березень » 15 » «Ми Шевченка славить будемо і ніколи не забудемо»
14:02
«Ми Шевченка славить будемо і ніколи не забудемо»

«Ми Шевченка славить будемо і ніколи не забудемо»

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшануємо пам'ять Шевченка.

14 березня 2014 року в читальному залі Центральної міської бібліотеки пройшли Шевченківські читання «Ми Шевченка славить будемо і ніколи не забудемо». Захід проходив в рамках Шевченківського тижня і був присвячений 200-річчю з дня народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Цього разу в гості до бібліотеки завітали учні 4-А та 4-Б класів ЗОШ № 7. Разом з учнями вшанувати пам’ять великого поета прийшли і їх класні керівники: Лейба Віра Павлівна і Арісмятова Лариса Леонідівна.

 Бібліотекарі Сіора Марина Миколаївна та Воронцова Вікторія Вікторівна, зважаючи на досить юний вік слухачів, вирішили ознайомити дітей з дитинством Тараса Григоровича. Діти дізналися, яка важка доля випала маленькому Тарасу і як не легко жилося сироті. Всю розповідь супроводжувала слайд-презентація, яка містила автопортрети та фотографії Т. Г. Шевченка. Також ведучі звернули увагу дітей на те, що Шевченко був не лише поетом, а й художником.  Тож, до уваги школярів була представлена відео презентація з художніми роботами Тараса Григоровича Шевченка. Треба відзначити, що діти готувалися до свята не менш ретельно. Хлопчики й дівчатка підготували дуже гарні вірші та продемонстрували глядачам свої акторські здібності при їх читанні.

Всі учасники заходу, і діти, і дорослі, отримали задоволення від зустрічі та спілкування. Школярі відкрили для себе нові факти з життя видатного поета, а дорослі отримали заряд сил та енергії від спілкування з такими безпосередніми та допитливими дітьми.

Бібліотекар ЦМБ, Воронцова В. В.

  

     

  

  

  

     

   

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 800 | Додав: lala | Теги: заходи, до, Добропілля, 200-річчя, бібліотеках, Шевченка, тараса | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]