MENU
Головна » 2013 » Грудень » 3 » Міжвідомчий семінар «Християнська просвіта та школа» в місті Красноармійськ
16:32
Міжвідомчий семінар «Християнська просвіта та школа» в місті Красноармійськ

29 листопада бібліотекарі Добропільської міської ЦБС(8 осіб)  та шкільних бібліотек міста (8 осіб) відвідали міжвідомчий семінар «Християнська просвіта та школа» в місті Красноармійськ.

Підтримку в організації семінару надав Благодійний фонд «Надія», який забезпечив безкоштовний транспорт з м. Добропілля до м. Красноармійська та назад.  Працівники Дитячого Методичного Центру Християнської Православної просвіти гостино зустріли бібліотекарів з регіону, розповіли про мету, основні види діяльності та спрямованість закладу, запропонували екскурсію по Дитячому центру. Заступник директора ДМЦХПП Новикова С.К. провела презентацію практично-методичного посібника «Школьный праздник: православный взгляд». Посібник містить сценарні розробки заходів та свят для дітей та юнацтва. Бібліотекарі стали учасниками заходів, сценарії яких були надані в посібнику, і залюбки справлялися з завданнями та питаннями вікторин, сприймали православну культуру через ігрові форми. Свої побажання та відгуки про зустріч бібліотекарі залишили в анкетах наприкінці семінару. В бесіді за чашкою чаю продовжили обмін думками та пропозиціями на підтримку спільних бібліотечних заходів, з духовного виховання на основі християнської моральності. Такі спільні зустрічі бібліотекарів обєднують однодумців  та надають нового імпульсу в розвитку бібліотечної справи.

  

  

Завідуюча МБВ Добропільської міської ЦБС,

Копатько В.Є.

Категорія: ЦМБ і ДМЦХПП | Переглядів: 738 | Додав: lala | Теги: Красноармійськ, міжвідомчий, Просвіта, семінар, та, школа, Християнська, місті | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]