MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 25 » «Мотиви рідного поля»
15:50
«Мотиви рідного поля»

 Якщо спитати якогось старшокласника, кого з поетів він знає, то більшість згадає Шевченка, хтось назве Пушкіна, якщо добре постараються – пригадають Франка чи Лермонтова. Але зовсім одиниці здатні будуть назвати хоча б одного місцевого поета. Таку прогалину в знаннях вирішили ліквідувати у ЗОШ №19, коли за ініціативи шкільного бібліотекаря Л.Ф. Сергєєвої запросили на творчу зустріч з учнями 8-А класу гостей з Центральної міської бібліотеки та бібліотеки-філії №5.

Підлітки – народ складний, і говорити з ними треба щиро, відверто, на рівних. Тільки тоді можливо знайти відгук у їхніх душах. Саме так почала розповідь завідуюча бібліотекою-філією №5 Оксана Іванівна Рябовол. Вона поділилася з аудиторією миттєвостями дитинства, які надихають її на творчість, адже ця цікава жінка теж самодіяльний поет. Один з багатьох. І більшість з них є постійними учасниками міського поетичного об`єднання «Крила надії». Про майже 15 років діяльності клубу учні дізналися від методиста ЦБС Ольги Геннадіївни Супрядкіної. Вона розповіла про найбільш активних і успішних членів клубу, передавши естафету наступній гості – молодій поетесі з Білозерського, яка має вже чимало публікацій своїх творів, в тому числі і в колективних міських збірках, - Оксані Бородіній. Вона презентувала молоді дебютну збірку білозерських поетів «Прикосновение», розповіла про історію її створення і видання, а потім прочитала кілька своїх віршів, ліричних і глибоких.

Кожен з дітей мав можливість потримати в руках збірки творів наших земляків, погортати їхні сторінки. А по завершенню зустрічі діти залюбки фотографувалися з гостями і відверто ділилися своїми враженнями.

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 396 | Додав: Simply_Olya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]