MENU
Головна » 2011 » Травень » 6 » Пасхалія-2011
13:55
Пасхалія-2011

Пасхалія-2011

Одним з напрямків масової роботи бібліотеки є  розвиток  духовного світу  особистості. Духовність – це стрижень, фундамент внутрішнього світу людини. Ступінь духовного розвитку не завжди визначається віком. Та її корені, у будь-якому випадку, виходять з дитинства. Це надзвичайно важливий період у процесі духовного становлення особистості, оскільки закладається фундамент для сприйняття оточуючої дійсності, свого місця і ролі в ній.

       І саме залучення до щорічного конкурсу читців «Пасхалія»  читачів бібліотек Добропільщини сприяє духовному розвитку дітей, розширює літературний кругозір. Цього року  в традиційному  обласному конкурсі «Пасхалія-2011», що пройшов 5 травня в Красноармійську в Дитячому Методичному Центрі Християнської Православної Просвіти брали участь діти з міст: Красноармійська, Родинське, Добропілля, Слов'янська, Дружківки, Маріуполя. Учасники підготували вірші, прозові твори, театралізовані постанови за Великодньою темою. Кожен учасник проявив свою індивідуальність та неповторність. Тому при визначенні переможців  було багато номінацій «За майстерність подання матеріалу», «За артистичність», «За оригінальний підхід в викладенні теми» та інші. Але ж  найкращі виконавці отримали призові місця. І цього року читачі бібліотек Добропілля  мають можливість похвалитися своїми досягненнями.  В молодшій віковій категорії 1 місце отримав читач з бібліотеки-філії №2 (м. Білозерське)  Кругових Віктор (7 років), 3 місце - Костенко Даніїл (8 років), в середній віковій категорії  3 місце - Афонічев Марк. В дорослій категорії  перемогу отримали читачі з бібліотеки-філії №3 (сел. Новодонецьке): 1 місце - Дунда Людмила (17 років) та 3 місце - Янович Сергій (17 років). Серед дев'яти,  взагалі визначених переможців конкурсу, п'ятеро читачів Добропільщини  - це  наша радість і гордість.

Вітаємо вас, діти, з перемогою! Бажаємо наступних перемог та успіхів, гармонійного розвитку всіх потенціальних можливостей. А ми, бібліотечні працівники міста,  будемо  підтримувати ваше природне чуття духовного, справедливого, правдивого.

Копатько Вікторія,

 зав. методико-бібліографічним відділом

Добропільської міської ЦБС

 

 

Категорія: ЦМБ і ДМЦХПП | Переглядів: 956 | Додав: lala | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Лариса   [Матеріал]
Уже не первый год в г. Красноармейске проходит конкурс чтецов "Пасхалия", и наши добропольцы каждый год выигрывают! Ребята молодцы! Спасибо организаторам конкурса и библиотекарям Добропольской городской ЦБС, которые помогают детям участвовать и побеждать!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]