MENU
Головна » 2016 » Вересень » 18 » Подорож до країни Читалії
09:45
Подорож до країни Читалії

 З року в рік в Україні вересень є місяцем початку не лише нового навчального року, а й нового «бібліотечного» сезону. Активнішим стає потік відвідувачів, і професійне життя бібліотекарів набирає обертів.

В рамках місячника популяризації книг і читання «Подорож до країни Читалії» колектив Добропільської ЦМБ два дні поспіль, 15 і 16 вересня, приймав у себе своїх майбутніх читачів – вихованців старшої і логопедичної груп днз «Ластівка» разом з вихователями Н.В. Норкіною, Т.В. Базалук та помічником І.А. Подзіною . Адже мине лише рік, і ці маленькі «чомучки» прийдуть до бібліотеки справжніми повноцінними читачами.

«Книжкин дім» зустрів малих привітно, казкою про появу бібліотек, подорожжю бібліотечним містом, можливістю погортати яскраві сторінки дитячих книжок і журналів. У читальному залі малі разом з бібліотекарем відгадували загадки, впізнавали героїв улюблених мультиків за описом, грали у «Відгадай мелодію» і дивилися нові серії захоплюючих «Фіксиків».

Але особливий захват малечі викликала виставка-презентація, присвячена Дню бібліотек під назвою «Професія-бібліотекар». Діти щиро дивувалися колекції мініатюрних книжок, розташованих у спеціальних міні-шафах, а також кожному хотілося особисто потримати в руках чарівну вив`язану гачком бібліотекарку, охоронницю книжкових скарбів. Байдужим не залишився ніхто, і ми переконані, що побачимо в бібліотеці цих хлопчиків і дівчаток ще не раз.

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 376 | Додав: Simply_Olya | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]