MENU
Головна » 2015 » Червень » 25 » «Поки горить свіча – не згасне пам`ять»
08:46
«Поки горить свіча – не згасне пам`ять»

22 червня – одна з найтрагічніших дат в історії нашої країни. Це день, коли мирне життя в Україні було зруйноване брудним фашистським чоботом, коли розпочався відлік понад тисячі днів і ночей до Великої Перемоги.

Цьому скорботному дню був присвячений захід «Поки горить свіча – не згасне пам`ять», проведений у Добропільській Центральній бібліотеці для вихованців літніх шкільних таборів при НВК №7 та ЗОШ № 19.

Але бібліотекарі не просто вкотре розповіли дітям про добре відомі історичні події, а зупинилися на тому, як війна вплинула на творчість відомих дитячих письменників, зокрема Агнії Львівни Барто.

Мало кому відомо, що авторка «Нашої Тані» та «Зайки» під час війни стояла за робітничим верстатом, а пізніше присвятила свою поему «Звенигород» дітям з дитбудинку, у яких війна забрала батьків. Пізніше саме завдяки точним деталям, використаним поетесою, вдалося поєднати розлучених війною мати і дочку, а згодом пошукова робота, ініційована Барто, вилилася у радіопередачу «Шукаю людину», що виходила в ефір з 1965 по 1974 рік. Так вдалося поєднати понад тисячі сімей, зруйнованих війною.

Діти зацікавлено послухали вірші у виконанні автора, жваво і емоційно реагували на ситуації, змальовані Барто, а також розказали заздалегідь вивчені уривки з поеми «Звенигород». А це вкотре доводить, що справжнє Слово поета ніколи не старіє!


 

 

 

 

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 552 | Додав: Aniram | Теги: 22 червня, Початок, Агнії Барто, дитячих письменників, творчість, вплинула, на, війни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]