MENU
Головна » 2017 » Січень » 24 » Порядок звернення стягнення на майно боржника
16:42
Порядок звернення стягнення на майно боржника

Як у виконавчому провадження звертається стягнення на майно?

З 5 жовтня 2016 року набрав чинності новий Закону України «Про виконавче провадження». В зв’язку із цим Добропільський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області повідомляє, що у виконавчому провадженні звернення стягнення на майно полягає у його арешті та примусовій реалізації. Вимоги стягувача, якому боржник винен певну грошову суму,  задовольняються за рахунок грошей, отриманих від продажу майна боржника.

З метою забезпечення прозорості та прискорення процесу реалізації описане та арештоване майно передається на електронні торги. На організацію та проведення електронних торгів уповноважене державне підприємство «Сетам», на веб-сайті якого можна ознайомитись з інформацією про призначені торги, про майно, яке виставляється на аукціони, та про підсумки вже проведених аукціонів.

 Якщо продаються транспортні засоби або нерухоме майно (ми вже зазначали, що до такого майна відносяться дома, квартири, гаражі, земельні ділянки), то їх вартість визначається спеціалістами в області ціноутворення – суб’єктами оціночної діяльності. Саме така вартість буде початковою ціною при проведенні електронних торгів.

Після завершення аукціону, у випадку, якщо майно  було реалізоване, за рахунок сплачених  за нього коштів  задовольняються вимоги стягувача.

 

Головний державний виконавець                                                             Козаченко В.В.

Категорія: Новини від партнерів | Переглядів: 408 | Додав: Simply_Olya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]