MENU
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Про пенсії – он-лайн
14:23
Про пенсії – он-лайн

Бібліотека – це місце, де завжди можна отримати корисну, а головне – актуальну інформацію. В цьому переконалися ті громадяни, які прийшли на зустріч зі спеціалістами управління Пенсійного фонду України, яка пройшла у читальному залі ЦМБ.

Багато питань було задано І.С. Асєєвій, головному спеціалісту відділу з питань призначення, перерахування та виплати пенсій. Вона повідомила, що у зв`язку з підвищенням прожиткового рівня планується відповідне зростання трудових пенсій, але певно, що його рівень буде у кожного пенсіонера індивідуальний.

Начальник відділу ведення електронних реєстрів і підтримки інформаційно-аналітичних систем О.С. Волошина підготувала цікаву інформацію про можливості і потенціал веб-порталу ПФУ. Будь-який громадянин може зареєструватися на цьому сайті і отримувати відомості стосовно своєї зарплати, єдиного страхового внеску та інші, не виходячи з дому. Таким чином, ця важлива соціальна установа стає ближчою до людей, а бібліотека, як важливий соціальний заклад, цьому всебічно сприяє.

Категорія: ЦМБ і організації | Переглядів: 491 | Додав: Simply_Olya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]