MENU
Головна » 2012 » Травень » 23 » "ГОРЄНІЄ" з "ДОБРОм" в БІБЛІОТЕЦІ
14:52
"ГОРЄНІЄ" з "ДОБРОм" в БІБЛІОТЕЦІ

23 травня 2012 р. в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбулася зустріч представників Павлоградського міського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» з громадськими об'єднаннями міста Добропілля.  Мета зустрічі - поширення кращих практик активізації громадськості на прикладі стосунків між Павлоградським ОСББ та Павлоградським РЕСом. На запрошення організатора заходу - голови громадської організації «Добропільський центр молоді «Добро» Володимира Ороса – в наше місто приїхали: Гречко Денис Валерійович, керівник відділу управління проектами Павлоградського міського БФ «ГОРЄНІЄ» та Гречко Олена Валерійовна – президент БФ «ГОРЄНІЄ».

В місті Павлоград Дніпропетровської області, та в Україні в цілому, активно розвивається громадянське суспільство. Виникають та діють громадські об’єднання, зростає чисельність ініціативних груп, набувають практичного досвіду щодо захисту прав та спільних інтересів їх мережі та об’єднання, але загалом існує проблема низької поінформованості громадських інституцій щодо успішних та дієвих практик вирішення місцевих питань, які впроваджуються в різних регіонах України. Відбувається замало спільних дій для передачі успішного досвіду та дієвих моделей вирішення гострих питань. В більшості випадків відсутня комунікація між досвідченими громадськими об’єднаннями та новоствореними,  не тільки на міжрегіональному рівні, але й на рівні регіонів.

Зважаючи на таку ситуацію, Денис Валерійович та Олена Валеріївна провели презентацію успішних практик громадських об'єднань міста Павлоград для представників ОСББ, спеціаліста відділу комунального господарства міської ради (Псьол М.В.) та бібліотекарів м. Добропілля. Представниками БФ «ГОРЄНІЄ» було презентовано навчальний кейс, який описує кампанію захисту прав ОСББ, механізми вирішення об'єднаннями складних питань в умовах пасивності органів влади та гуртування ОСББ для подальшого впровадження програм захисту своїх прав.

Кожен учасник зустрічі отримав інформаційні матеріали презентації. Для користувачів Центральної міської бібліотеки  Володимир Орос подарував три книги "Практичний посібник "Енергоефективний будинок - крок за кроком", а Денис Валерійович - книгу "Право власності на майно". Ознайомитися з книгами можна в читальному залі бібліотеки. Для всіх присутніх бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ Бруцька Іванна Віталіївна провела огляд літератури за темою «ОСМД в Украине: выгоды и риски».

В результаті зустрічі було налагоджено партнерські стосунки з метою безкоштовної допомоги у вирішенні юридичних питань за підтримки юристів БФ «ГОРЄНІЄ». Тож, звертайтесь до бібліотеки -  спільними зусиллями ми вирішимо всі проблеми. 

  

  

  

           

Категорія: ЦМБ і ГО "Добро" | Переглядів: 995 | Додав: lala | Теги: ОСББ, павлоград, Добро, ГОРЄНІЄ, Добропілля, бібліотека, ОСМД | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]