MENU
Головна » 2015 » Липень » 8 » Розвиток громад
15:38
Розвиток громад

«Основи соціально-економічного розвитку громади» - семінар під такою назвою був проведений 7 липня у читальному залі Добропільської Центральної міської бібліотеки.

Він є складовою частиною проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка для внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення України», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Євросоюзу. Координатором по Донецькій області виступає Володимир Орос.

Добропілля стало одним із 34 регіонів України, де проект стартував. Причому у нашому місті він стартував успішно, адже пропозиція  ініціативної  групи з облаштування приміщення для спілкування, культурного дозвілля і проведення масових заходів у Добропільській музичній школи №1 (великий і малий концертні зали) була схвалена і відібрана для втілення.

На семінар були запрошені місцеві громадські активісти, адміністрація музичної школи на чолі з її директором О. Л. Масюк, волонтери з числа внутрішньо переміщених осіб, а тренер Зоряна Стоцько представляла Західноукраїнський ресурсний центр.

О. Л. Масюк окреслила перспективи втілення проекту в життя, зупинилася на тих плюсах, які з`являться у громади в разі доведення проекту до логічного завершення. А ним має стати написання, захист проекту з ремонту приміщень у ДМШ №1, отримання від грантодавців відповідного фінансування (не більше 25 тисяч євро) і безпосередньо відкриття і успішне функціонування такого осередку для інтеграції ВПО у громади. Для цього треба навчитися бути командою, вміти слухати одне одного і разом вирішувати проблеми, чому і вчила учасників навчання Зоряна Стоцько.

Наступного дня тренінгову естафету перейняв її колега, координатор навчальних програм Західноукраїнського ресурсного центру менеджер проектів Левко Довган. Він сконцентрував увагу учасників на основах координації співпраці в команді, вчив узгоджувати діяльність одне з одним шляхом участі в інтерактивних завданнях, визначати пріоритети, плюси і мінуси проекту, ризику його реалізації, обґрунтовувати і доводити свою правоту. Наступним кроком стане написання проекту, з урахуванням, ґрунтуючись на нових, отриманих на тренінгу знаннях.


 

 

Категорія: ЦМБ і ГО "Добро" | Переглядів: 760 | Додав: Aniram | Теги: підтримка ВПО, розвиток громад, мом, семінар, зурц, соціально-економічний, Європуйський союз | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]