MENU
Головна » 2017 » Квітень » 17 » «Стежками живої природи»
22:10
«Стежками живої природи»

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Слово «довкілля» говорить само за себе: довкілля – це те, що оточує нас, те, чим ми дихаємо. Без природи та її ресурсів людство не зможе прожити і дня. Природа дала все можливе, аби людям було добре жити. Але виникає питання: що ж дала людина взамін природі?... Засмічені вулиці, ліси, міста, висушені річки, вирубані ліси…

Цей список можна продовжувати, але завжди буде присутнє слово «людина…людина…людина».

 Тож аби привернути увагу підростаючого покоління до проблем екології – 14 квітня в читальному залі ЦМБ пройшло екологічне лото «Стежками живої природи». В гості до бібліотеки завітали вихованці гуртка «Юні друзі природи» (НВК № 7) на чолі зі своїм класним керівником Ковальовою О.В.

Бібліотекарки розповіли дітворі про існуючи проблеми довкілля, про те, що повинно робити суспільство і кожний з нас окремо для того, щоб уникнути екологічної катастрофи. Але найбільше враження на всіх присутніх справив перегляд фільму «Посмішка природи», тож і обговорення сюжету були емоційні і жваві.

 Слухаючи, які правильні і розумні речі висловлюють діти, як своєрідно вони сприймають все що їх оточує, ми дорослі розуміємо - у нашої планети є майбутнє, воно чисте, яскраве і світле.

 

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 489 | Додав: maryshyak | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]