MENU
Головна » 2014 » Червень » 3 » Святкуємо книжкові ювілеї!
15:19
Святкуємо книжкові ювілеї!

З Днем народження, улюблені книги!

Третього червня в читальному залі Центральної міської бібліотеки пройшла літературна вікторина «З Днем народження, улюблені книги!». На свято завітали маленькі вихованці шкільного табору ЗОШ № 7 та їх викладачі Лейба Віра Павлівна, Смородіна Юлія Олегівна, Кушик Олена Володимирівна.

  

Вікторина була присвячена дитячим книжкам, які в цьому році відзначають ювілеї з часу видання або з часу написання. Тож, діти дізналися, що така улюблена з раннього дитинства казка К. Чуковського «Айболит» відзначає 85 років, а казка «Мойдодыр» 90 років з часу написання. Серед дітлахів виявилося дуже багато шанувальників творчості А. С. Пушкіна та його книги «Сказка о золотом петушке», якій до речі в цьому році виповнюється 180 років. Також 180 років виповнюється казці П. Єршова «Конек Горбунок». Наймолодшою книгою на нашому святі стала казка М. Носова «Приключения Незнайки и его друзей».

  

Свято проходило в теплій та веселій обстановці, в ігровій формі діти разом з бібліотекарями пригадали авторів улюблених казок, головних героїв та сюжети. Розповідь бібліотекарів супроводжувала слайд–презентація, з фотографіями письменників та головних героїв казок. Дітлахи весело і активно відповідали на питання і вкотре довели, що вони ерудовані та начитані діти. А що іще треба нам, бібліотекарям?

Бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ

Воронцова В.В.

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 663 | Додав: lala | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]