MENU
Головна » 2015 » Листопад » 17 » «Свято рідного слова»
16:25
«Свято рідного слова»

Більшість дослідників українського слова сходяться на думці, що витоки нашої мови слід шукати у сивій давньоруській давнині, а саме, у працях преподобного Нестора-літописця. Тож 9 листопада, у День української писемності та мови ми вшановуємо пам`ять цієї видатної людини, яка і сьогодні вважається покровителем православних письменників і журналістів.

Гостями «Свята рідного слова», що проводилося у Центральній міській бібліотеці, стали учні 7 класу НВК-ліцею зі своїм класним керівником Н.М.Івановою. Бібліотекарі, готуючись до зустрічі, дібрали багато цікавої інформації стосовно походження, становлення української мови, окреслили основні віхи її розвитку, показали підліткам відеоматеріали про Нестора-літописця та зачинателя української літературної мови І.П.Котляревського. Але діти є діти, і яка б важлива не була інформація, вона краще засвоюється в ігровій формі. Семикласники залюбки відповідали на питання вікторини з історії України і звичаїв нашого народу, показали хороші знання української мови у бліц-опитуванні.

А добірка цікавих фактів про Україну остаточно переконала їх в тому, що ми живемо на найкращій у світі землі, розмовляємо на одній з найкрасивіших мов світу, і можемо пишатися свою історією, своїми традиціями і своїми досягненнями.

І класний керівник, і школярі пообіцяли, що обов`язково відвідуватимуть бібліотечні заходи, бо їм тут подобається. Тому чекаємо нових зустрічей.

О. Супрядкіна, бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ


 

 

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 529 | Додав: Aniram | Теги: День української писемності, 9 листопада, Нестора-літописця, покровителем православних письменни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]