MENU
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Свято святкових людей
16:24
Свято святкових людей

Концертний зал Добропільської музичної школи №1 гостинно приймав 9 листопада, ні, не гостей, а господарів. Недарма працівники культури говорять про себе, що коли у всіх свято, у них -  робота. Тому 9 листопада, у День працівників культури і аматорів народного мистецтва, всі ті, хто трудиться на творчій ниві Добропілля, вирішили відзначити своє професійне свято у тісному колі колег і друзів.

Як часто вони дарують приємні моменти землякам, тож і для себе підготували яскраві концертні номери, приємні сюрпризи і нагороди, теплі і щирі слова, гарний настрій і теплі побажання.

Грамотами виконавчого комітету Добропільської міської ради були відзначені О. Шуман, методист ЦБС і Г. Губа, заступник директора МШ №2 (м. Білицьке), а заступник Добропільського міського голови О. Галицький додав до відзнак вітальні слова і сертифікати на отримання подарунків. Н. Вертій, М. Гришко, Т. Корячко, О. Рябовол, кожен з яких на своєму робочому місці робить вагомий внесок у справу духовного розвитку міста і його жителів, отримали грамоту міського відділу культури від його начальника Л. Білоус. Не були забуті ветерани культурної сфери міста, Л. Наріжна, А. Астафьєва, Л. Бєлінська, М. Костіна, педагоги, які віддали служінню високому і прекрасному понад сорок років свого життя – подружжя Губа, Л. Леонтьєва, Л. Хоружий. Атмосфера мистецького піднесення і артистичного злету проникала у душу кожного глядача. Адже творчий підхід до справи зробив святковий концерт по-справжньому душевним, яскравим. Колективи музичних шкіл №№ 1, 2, 3, колеги і партнери з ЦДЮТ постаралися на славу і приготували іскрометну концертну програму, подарувавши глядачам море емоцій і позитиву.

Ольга Кіріяк - представник  громадської молодіжної організації  "Молодежная Инициатива Городов" "МИГ" представила на заході презентацію "Разом":

Категорія: ЦМБ і муз. школа | Переглядів: 576 | Додав: Simply_Olya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]