MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Тренінг «Методи, кращі практики та інструменти участі в прийнятті рішень»
15:43
Тренінг «Методи, кращі практики та інструменти участі в прийнятті рішень»

 26 жовтня в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбувся тренінг «Методи, кращі практики та інструменти участі в прийнятті рішень». Зустріч відбувалася у теплій і невимушеній обстановці.
Організатор заходу координатор «Активної громади» Сергій Калінін і представник організації ТОВ «БІС-СОФТ» Марина Соколова розповіли присутнім про існуючі інструменти участі, більш детально зупинившись на тих, які зараз доступні жителям нашого міста. До таких відносяться збори і звернення громадян, громадські слухання, місцеві ініціативи, електронні петиції. Була проведена практична робота по поданню петиції.
Сергій Калінін, спираючись на досвід ВГО «Інститут Республіка», підкреслив, що представники влади в Добропіллі відкриті для створення нових елементів е-урядування. Але, як не дивно, серед городян нашого міста інструменти участі не мають особливої ​​популярності, незважаючи на постійне збільшення їх переліку та спрощення користування ними. Наприклад, за час існування сервісу електронних петицій було зареєстровано лише 7 публікацій, жодна з яких не зібрала необхідної кількості голосів. 

 

Категорія: ЦМБ і організації | Переглядів: 509 | Додав: Simply_Olya | Теги: звернення громадян, Добропілля, активна громада, тренінг, Прийняття Рішень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]