MENU
Головна » 2015 » Червень » 12 » Тренінг "Від самозайнятості до підприємництва"
07:05
Тренінг "Від самозайнятості до підприємництва"

Добропільська Центральна міська бібліотека вже вкотре стала місцем втілення в життя ідей, які можуть бути корисними громаді.

11 червня у Добропіллі розпочав свою роботу проект Міжнародної організації міграції (МОМ)  «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» у напрямку «Розвиток самозайнятості у пост-конфліктних громадах». Партнером МОМ виступає ГО «Добро» (консультант з розвитку громад В. Зубкова). У бібліотечних стінах протягом чотирьох днів збиратимуться активні, позитивно мислячі люди, які хочуть відкрити власну справу і прагнуть навчитися бізнес-плануванню, азам ведення підприємницької діяльності. Тренінги ведуть фахівці високого рівня, тренери Агентства регіонального розвитку «Донбас» Ольга Татаренкова та В`ячеслав Коваль. Аналогічні дводенні тренінги пройдуть у містах Білицькому і Білозерському. На Донеччині саме Велике Добропілля було обране місцем проведення таких навчань, що свідчить про високу громадську активність в місті і затребуваність даної теми серед населення, у якому значну частку складають переселенці.

Метою проекту є допомога у самозайнятості для місцевих мешканців і переселенців з окупованих територій, а також посттренінговий супровід таких осіб у процесі організації самозайнятості.

Проект фінансується урядом Японії і передбачає фінансування в розмірі до 900 доларів на бізнес-ідею, відбір яких здійснюватиметься фахівцями Міжнародної організації міграції. Загальна сума фінансування – 140 тисяч доларів.

 

 

Категорія: ЦМБ і ГО "Добро" | Переглядів: 597 | Додав: Aniram | Теги: Мешканці, громад, мом, бізнес-плануванню, на, самозайнятості, Донбасі, стабілізація, Місцеві, підприємництво | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]