MENU
Головна » 2016 » Червень » 30 » «Великі права маленької дитини»
22:05
«Великі права маленької дитини»

 28 червня вся Україна відзначила велике державне свято – День Конституції. Цього року дата особлива, ювілейна, адже наша Конституція відзначила своє 20-річчя.

Певно, що не дуже просто говорити на таку серйозну тему з маленькими відвідувачами дитячого літнього табору. Але це необхідно, бо вони – майбутні громадяни, яким жити в цій країні і розбудовувати її.

Бібліотекарі ЦМБ вирішили зупинитися на правах та обов`язках дитини, визначених Конституцією України, для чого провели інформаційно-пізнавальну майстерню «Великі права маленької дитини». Після нетривалої інформаційної частини  відбувся конкурс під назвою «Так чи ні». І щоб не переобтяжувати дітей надлишком серйозних відомостей, бібліотекарі запропонували їм виготовити особливу книжкову закладку. Заготовки були виготовлені завчасно, і за допомогою старанності , вмілим рукам і творчим задаткам наші гості порадували і нас,  і себе, і своїх вчителів ось такими чудовими виробами. Напевно, такий День Конституції вони пам`ятатимуть довгенько.

А потім веселі смішарики з мультфільму розповіли малим про їхні права та обов`язки, а чарівний мультфільм «Летючі книги» занурив їх у захопливий світ читання.

 

 

 

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 486 | Додав: marishasio2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]