MENU
Головна » 2018 » Травень » 31 » «Здоров’я це скарб – цінуй його».
12:47
«Здоров’я це скарб – цінуй його».

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.

Отож, 29 травня в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбувся урок здоров’я «Здоров’я це скарб – цінуй його». На урок завітали учні 4-А класу в супроводі класного керівника Лейби В.П.

Школярі разом з бібліотекарками з’ясували головні чинники здорового способу життя, такі як: режим дня, здорове харчування, загартовування, відсутність шкідливих звичок тощо. Окрім того, школярі мали змогу особисто скласти розклад дня з огляду на здоровий спосіб життя, робили гімнастику для очей, зарядку, а для того щоб отримати заряд позитиву бібліотекарі разом з дітворою переглянули кумедне відео.

Завершився захід переглядом відео «Шкідливі звички», яке змусило школярів замислитися над своїм майбутнім та дало розуміння, що наше здоров’я здебільшого залежить від нас та нашого способу життя. 

Категорія: ЦМБ і школи | Переглядів: 277 | Додав: maryshyak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]