MENU
Головна » 2016 » Грудень » 28 » Змінились правила виконання судових рішень
13:28
Змінились правила виконання судових рішень

Добропільський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції, повідомляє що з 5 жовтня 2016 року набрав чинності новий Закону України «Про виконавче провадження». В зв’язку із цим актуальну інформацію про основні правила примусового виконання рішень судів та інших органів.

Примусове виконання рішень на території України здійснюють державні виконавці, які працюють в районних, міських,  міськрайонних відділах державної виконавчої служби. Такі відділи входять до складу Головних територіальних управлінь юстиції в областях. Наприклад, в Донецькій області в теперішній час здійснюють діяльність п’ятдесят три відділи державної виконавчої служби.

З прийняттям Закону "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" в нашій країні запроваджено інститут приватних виконавців, визначено їх правовий статус, врегульована процедура набуття та зупинення права на здійснення відповідної діяльності.

Чи змінилось  місце виконання рішень?

Місце примусового виконання рішень не змінилось. Як і раніше виконавчі документи пред’являються  на виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцем знаходження його майна. Коли фактично почнуть працювати приватні виконавці, у стягувачів з’явиться право вибору: звернутись до державного чи до приватного виконавця.

Добропільський міськрайонний ВДВС ГТУЮ у Донецькій області
Державний виконавець Дудніков Ю.Ю.

Категорія: Новини від партнерів | Переглядів: 316 | Додав: Simply_Olya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]