MENU
Головна » 2012 » Квітень » 12 » Зустріч з регіональним менеджером Корпусу Миру США в Україні
11:46
Зустріч з регіональним менеджером Корпусу Миру США в Україні

Зустріч з регіональним менеджером Корпусу Миру США в Україні

11 квітня в Центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з регіональним менеджером Корпусу Миру США в Україні Олегом Смійчиком, який приїхав на запрошення голови ГО «Добропільський центр молоді «Добро» Володимира Ороса. На зустріч прийшли: начальник Відділу активної підтримки Добропільського міського центру зайнятості Ткаченко Наталя, начальник Відділу у справах сім'ї та молоді Добропільського міськвиконкому Олексенко А.С., директор Добропільської міської ЦБС Ладченко О.В., Володимир Орос та бібліотекарі ЦМБ.

Олег розповідав про волонтерів, які вже приїхали до України, щоб допомогти у розвитку місцевих громад країни. В цей час, добровольці працюють в трьох проектах: викладання англійської мови як іноземної, суспільного розвитку та розвитку молоді. Волонтери живуть і працюють в самих маленьких селах і деяких великих містах. Вони, разом зі своїми українськими партнерами, знаходять нові способи надихнути студентів, щоб досягти успіху у вивченні англійської мови, допомогти молодим людям вибрати здоровий спосіб життя і допомогти НУО (неурядовим організаціям) розвинути навички в області управління проектами та проектування. Працюючи пліч о пліч, українці та американці знаходять способи, щоб допомогти українцям зрозуміти американців і американців зрозуміти українців.

Досить жвавим було обговорення проектів гостей зустрічі з Олегом, який допомагав у вірному виборі цілей запропонованих проектів, пояснював за якими критеріями треба вибирати волонтера та з'ясовував, якого волонтера потрібно запросити для роботи у нашій громаді.

Від імені всіх присутніх на зустрічі щиро дякуємо Олегу Смійчику за змістовну розповідь, інформаційну допомогу, цікаву та приємну бесіду. Хай щастить!

Сайт Корпусу Миру США в Україні  http://ukraine.peacecorps.gov/

  

  

Категорія: ЦМБ і ГО "Добро" | Переглядів: 1105 | Додав: lala | Теги: В. Орос, О. Смійчик, молодь, бібліотека Добропілля, Корпус миру США в Україні, волонтери | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Vlados   [Матеріал]
Наталья Ткаченко - начальник отдела активной поддержки Добропольского городского центра занятости

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]