MENU

Вас вітає бібліотека-філія № 3 смт. Новодонецьке! 

Чтобы шагалось в ногу с веком, приходи в библиотеку!

 

Книжковий фонд бібліотеки складає – 37697 прим.

Кількість користувачів – 1 600 осіб

Кількість відвідувань – 7 000

Книговидача –28914 прим.

Режим роботи бібліотеки:

Середа – неділя з 8.00 до 16.00

вихідний: понеділок – вівторок.

Адреса бібліотеки: м-н Молодіжний, 4

e-mail: fil3n@bk.ru

 

Бібліотека працює як центр родинного читання та спілкування.

Новодонецьке селище міського типу Донецької області, підпорядковане Добропіллю. Розташоване біля річки Водяна за 100 км. від Донецька. Водяна — річка в Україні, ліва притока Самари. Тече на півночі Донецької області та впадає у Самару біля селища Олександрівка. Статус селища із 1960 року. Найближча залізнична станція: Легендарна, до станції: 1 км, до райцентру  20 км, до обл. центру 100 км. Шахтарське селище Новодонецьке  розташоване біля шахти «Піонер». У селищі знаходиться найбільше в Україні зерносховище - «Легендарненський елеватор».

Бібліотека в невеликих селищах завжди була і буде культурно-просвітницьким і виховним центром, лідером інформаційного забезпечення населення.     Як інформаційний центр бібліотека ще не реалізувала свій потенціал, хоча читач як і в місті, так і у нас  хоче швидко і якісно отримувати інформаційні послуги. Як і тридцять-сорок років тому до бібліотеки йдуть школярі, щоб знайти необхідний матеріал для підготовки до  уроку; для доповнення теми, яка зацікавила; за творами улюбленого письменника або просто за книгою для «душі». За аналогією зі звичним виразом «читач прийшов до бібліотеки» цей етап її розвитку можна висловити по-сучасному - «бібліотека" прийшла "до читача». Але ми добре розуміємо, що на формування свідомості сучасного покоління неабиякий вплив мають не тільки книги, а й різноманітні засоби масової інформації та магічний світ вседоступного Інтернету, який часто порівнюють з неосяжним океаном — кількість його ресурсів становить вже понад мільярд, і це є набагато більше, ніж фонди сотень найбільших бібліотек світу разом.

 Бібліотека сьогодні є саме тим місцем, де  дорослим та дітям забезпечується широкий доступ до всесвітніх скарбів — книг, інформації та знань.

В нашій бібліотеці, як нестаціонарна форма обслуговування, працює книгоношення.

Багато років бібліотека-філія № 3 співпрацює з кімнатою школяра ЗОШ № 17, шкільною бібліотекою ЗОШ № 16. З нашими партнерами ми часто проводимо спільні масові заходи.

Створенню нового образу бібліотеки сприяють цільові комплексні програми, над реалізацією яких працює бібліотека. Вони охоплюють найбільш важливі напрямки роботи: Бібліотечна програма підтримки та розвитку  читання дітей на літніх канікулах «Влітку ніколи сумувати, будемо книги ми читати» та Програма підтримки читання дітей в родині «Читаємо дітям, читаємо самі».

 

Хочешь все знать? Нечего спать! Друга бери – В библиотеку иди!

 

Завідуюча бібліотекою – філією №3

Ірина Володимирівна Яскель