MENU

Вас вітає бібліотека-філія № 2 м. Білозерське!

Бібліотеки - є одним із найбільших надбань цивілізації. Без них неможливо уявити розвиток науки, освіти та культури. Бібліотеки та їх фонди – це гордість і багатство кожного народу, кожної держави, атрибут цивілізованого суспільства. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи кращі традиції, опановують нові технології, вдосконалюють свої послуги, дають можливість не тільки знайомитися із духовною спадщиною нашої країни, але й одержувати найповнішу інформацію зі світового простору.

Бібліотека-філія № 2 Добропільської міської ЦБС розташована в маленькому місті Білозерське Донецької області, в якому проживає 16,2 тис. населення.

Бібліотека багато років працює, як центр патріотичного виховання.   

З 2008 р. в бібліотеці працював клуб «Дивограй». Мета роботи клубу: виховання любові до своєї Батьківщини, почуття гордості за свою державу, свій народ, історію. В 2013 році створили новий клуб «Книголюб». Мета клубу – привернути увагу дітей до книги, до читання; виховувати потребу в читанні.

Постійно, як бібліотекарі так і читачі,  приймали  участь в обласних, регіональних та міських конкурсах, де неодноразово ставали переможцями.

В нашій бібліотеці, як нестаціонарне обслуговування, працює книгоношення. Бібліотекарі обслуговують вчителів, учнів та працівників ЗОШ № 18 м. Білозерське.

Багато років бібліотека-філія № 2 співпрацює з д/с «Сонечко», ЦДЮТ м. Білозерське та бібліотекою ЗОШ № 18. З нашими партнерами ми проводимо різну роботу та масові заходи.

Ласкаво запрошуємо до нашої бібліотеки!

Завідуюча бібліотекою-філією № 2,

Демчук Лідія Миколаївна