MENU
Головна » Файли » Книги в дар

Книга в дар від ЛакіБукс
17.10.2018, 14:38

Центральна міська бібліотека Добропілля знову отримала книги в Дар від ЛакіБукс й вкотре хоче віддячити працівникам та волонтерам ЛакіБукс (перший всеукраїнський благодійний видавничий проект у рамках проектів «Я Майбутнє України») за нові подарунки нашим читачам. На цей раз бібліотеки Добропілля стали щасливими власниками книги від американської авторки Маїм Бялік «Дівчатам слово».

 

Бялік, Маїм Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною / Маїм Бялік. Переклад з англійської Олени Чаплі. – К. : Основи, 2018. – 192с., іл.

Маїм Бялік більш відома за роллю Емі Фари Фаулер з американського ситкому №1 «Теорія великого вибуху», за яку одержала премію «Вибір телевізійних критиків» та була висунута на здобуття американської телевізійної премії «Еммі» у чотирьох номінаціях. Маїм отримала ступінь бакалавра наук у галузі неврології, а також гебраїстики та юдаїки в Каліфорнійському університеті у Лос-Анджелесі й там само згодом стала доктором філософії з неврології.

У книжці «Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною» вона розповідає свою історію і викладає погляд на те, як воно – бути жінкою, дає дівчатам своєрідну дорожню карту, яка допоможе залишатися собою.

Категорія: Книги в дар | Додав: abibliograf
Переглядів: 211 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]