MENU
Головна » Файли » Книги в дар

Книга в дар від ЛакіБукс
16.11.2018, 10:49

Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Колектив Добропільської Центральної міської бібліотеки щиро вдячний волонтерам й працівникам Лакі Букс (першому всеукраїнському благодійному видавничому проекту в рамках проектів «Я Майбутнє України») за нові подарунки для наших читачів – у вигляді книги : Кузько Кузякін # щотакематематика ? / Кузько Кузікін. – Харків: Юнісофт, 2018. – 120 с.: іл. – (Серія «Найкращий подарунок»).

Що таке математика? Найпершими спадають на думку у відповідь на це запитання цифри й формули, вони ж першими від неї відлякують. Проте вміння вправно рахувати не є аж такою необхідною умовою для знання й розуміння математики. Якщо її взагалі можливо зрозуміти. Адже, як стверджує ця книжка, в цілому світі не знайдеться нікого, хто справді достеменно знав би, чим є математика. Що геть не заважає їй від найдавніших часів і до сьогодні бути чи не найважливішим надбанням людства. І заразом справжньою абракадаброю для більшої частини цього ж таки людства.

Книжка «#щотакематиматика?» є спробою автора поговорити про незбагненний світ математики «нормальною» мовою. Вона аж ніяк не допоможе у виконанні домашніх завдань чи підготовки до ЗНО, але може посприяти важливішому – аж до отримання $ 1 000 000.

Книжку адресовано широкому колу читачів, які знають напам’ять табличку множення та вміють правильно ділити у стовпчик.

Категорія: Книги в дар | Додав: abibliograf
Переглядів: 137 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]