MENU
Головна » Файли » Досвід роботи

«Схід – Захід разом»
23.02.2018, 09:53

16 лютого в Центральній міській бібліотеці відбулося у незвичайному форматі позачергове засідання клубу поетів «Крила надії».  В рамках проекту «Схід – Захід разом» з 13 по 16 січня 2018 року міська рада м. Мостиська Львівської області приймала в себе зразковий театр пісні «Берегиня» під керівництвом Хоружий Л.Є.  Під час подорожі у колектива склалися дружні відносини з місцевим поетом, громадським діячем Василем Сюмаком. У лютому Василь Сюмак завітав в Добропілля.

Зустріч під однойменною назвою – «Схід – Захід разом» пройшла у теплій, затишній атмосфері. Колектив «Берегиня» виступив з піснями, присвяченими Масляній та єднанню нашої країни. Особливу увагу привернули вірші з музичним супроводом у виконанні однієї з учасниць колективу.

Виступ гостя – Василя Івановича – охопив кілька хвилюючих для сьогодення тем, і для розкриття кожної з них знайшовся відповідний поетичний твір. Та не оминув громадський діяч і декламування гуморесок. В його виконанні вони були неперевершені. На прощання гостю подарували кілька збірок поезій членів клубу «Крила надії».

Все святкове засідання супроводжувалось читанням власних віршів учасників заходу.  Також на зустрічі лунала пісня у виконанні Світлани Володимирівни Каширської. Члени клубу перебували в доброму настрої  та отримали безліч вражень та емоцій. Співробітники бібліотеки завжди раді співпрацювати з обдарованими людьми, обмінюватися досвідом та сприяти єднанню країни, використовуючи такі цікаві нагоди.

 

Категорія: Досвід роботи | Додав: Simply_Olya
Переглядів: 280 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]