MENU
Головна » Файли » ПДГ

БФ "ГОРЄНІЄ" пропонує безкоштовну юридичну допомогу!
22.12.2012, 09:37

Павлоградський міський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» пропонує Центральній міській бібліотеці м. Добропілля співпрацю у формі надання безоплатної правової допомоги для відвідувачів пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади та для відвідувачів бібліотеки.

Для цього БФ «ГОРЄНІЄ» працює над створенням Центру правової інформації, юристи якого будуть забезпечувати надання безоплатної первинної правової допомоги малозабезпеченим громадянам в територіальних громадах.

На початковому етапі БФ «ГОРЄНІЄ» проводить збір інформації про потреби громад в безоплатній правовій діяльності для визначення точних обсягів роботи та формування адекватного штату юристів.

Первинна правова допомога включатиме в себе надання роз’яснень з питань діючого законодавства, консультування, аналіз документів та допомогу в підготовці скарг, звернень, клопотань, заяв та інформаційних запитів.

Також, окремим напрямком надання первинної правової допомоги буде підготовка документів для судового розгляду справ – позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги. Це можуть бути звернення щодо спадкування майна, призначення аліментів, розлучення та розподілу майна подружжя, визначення місця проживання дитини, примусова виписка з житлового приміщення, питання трудових та майнових спорів, безпечне працевлаштування за кордоном, оскарження судових наказів по стягненню заборгованості за послуги ЖКГ, питання створення та діяльності Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та Житлово-будівельних кооперативів тощо.

Прошу звернути увагу! Благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» не надає консультаційної допомоги по кримінальних справах.

Комунікація між Центральною міською бібліотекою та Центром правової інформації буде здійснюватись за допомогою мережі Інтернет. Це апробована система, яка досить непогано працює.

Окрім того, Центр правової інформації планує підготувати та розповсюдити (поки що в електронному вигляді) інформаційні матеріали, які будуть простими словами відповідати на типові правові питання. Будемо дуже раді, якщо Ви допоможете визначити теми, які найбільш цікавлять наших громадян!

Про благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»:

Павлоградський міський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» створено в жовтні 2005 року в місті Павлоград Дніпропетровської області. Правозахисною та право-просвітньою діяльність спеціалісти Фонду займаються з 2007 року. В історії Фонду «ГОРЄНІЄ» участь в антикорупційних проектах (зокрема координація правового Центру з надання допомоги громадянам, що потерпають від корупції) при підтримці USAID, MSI та MCC, виконання проектів по правовому супроводу діяльності громадських об’єднань, створенню Ресурсного Центру для ОСББ, впровадження моніторингу виконання місцевих бюджетів та моніторингу тендерних закупівель при підтримці Міжнародного Фонду «Відродження», організація правової допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, виконання проекту щодо правової допомоги в  оформленні права власності на майно мешканцям сільської місцевості, при підтримки проекту «Правова країна», якій виконує MSI при підтримки USAID та впровадження ряду проектів щодо захисту прав малозабезпечених громадян.

На цей час благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» координує систему надання безоплатної допомоги в регіоні Західного Донбасу Дніпропетровської області та супроводжує декілька Асоціацій ОСББ в Донецькій та Запорізькій областях. До своєї роботи БФ «ГОРЄНІЄ» залучає професійних юристів та адвокатів. В архіві Фонду видання 27 публікацій на правові теми та надання правової допомоги більш ніж в 5000 зверненнях.

Шановні громадяни міста Добропілля!

Якщо вас цікавлять відповіді на хвилюючі правові питання, якщо ви знаходитесь у скрутному становищі і вам дуже необхідна допомога юристів у вирішенні ваших справ, звертайтеся до Центральної міської бібліотеки (вул. Першотравнева, 121, 3-й поверх, тел.: 2-84-49). У вас є чудова нагода безкоштовно отримати консультацію кваліфікованих юристів Павлоградського міського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ».

 

Категорія: ПДГ | Додав: lala | Теги: ГОРЄНІЄ, безкоштовну, допомогу, бібліотека, Пропонує, юридичну
Переглядів: 975 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]