MENU
Головна » Файли » ПДГ

Нова інформація для громадян
23.12.2011, 15:08

До Центральної міської бібліотеки надійшла нова література  щодо доступу громадян до офіційної інформації.

Абрам'юк Ігор. Врегулювання механізмів участі громадян в управлінні громадою / Ігор Абрам'юк, Анатолій Ткачук. - К.: Легальний статус, 2011. - 64 с.

У виданні зроблено короткий огляд підходів та надано практичні рекомендації щодо нормативного регулювання місцевою радою механізмів участі громадян в управлінні громадою: громадських слухань, зборів громадян за місцем проживання та місцевих ініціатив. У додатках наведено приклади відповідних положень, а також положення про конкурс на кращий благоустрій садиби. Адресовано депутатам місцевих рад, громадським активістам, громадським організаціям та партійним осередкам, що діють у громадах.

Електронна версія http://www.csi.org.ua/www/wp-content/uploads/2011/10/bibl_deput-anather_format-prn.pdf

 

 

Ганущак Ю. І.  Місцеві бюджети / Юрій Ганущак. — К. : Легальний статус, 2011. — 48 с. — (Бібліотека депутата місцевої ради).

У цій роботі надано коротку інформацію про принципи форму­вання та використання місцевих бюджетів, роль ради, її органів, депутатів у цьому процесі. Також наведено варіант спеціального місцевого нормативного акта як бюджетного регламенту ради. Депутати місцевої ради, маючи бажання більш активно впливати на бюджетний процес у раді, можуть використати ці напрацювання у своїй діяльності. Видання розраховане на депутатів місцевих рад, місцевих активі­стів, членів громадських організацій та політичних партій, що прагнуть впливати на формування та реалізацію місцевої політики, зокрема у сфері бюджету.

Електронна версія http://www.csi.org.ua/www/wp-content/uploads/2011/08/ganuchak-prn.pdf

 

Протидія торгівлі людьми: законодавчі акти. – К., 2011. – 62 с.

В пропоноване друковане видання включено текст Закону України "Про протидію торгівлі людьми", який набрав чинності 15 жовтня 2011 року, окремі статті Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України стосовно питань протидії торгівлі людьми.

Електронні версії Закону України "Про протидію торгівлі людьми", Конвенції Організації Об'єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності, Протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї, що доповнює названу Конвенцію, інших документів Організації Об'єднаних Націй щодо торгівлі людьми (через веб-сайт ООН), Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, стенограм засідань Верховної Ради України щодо розгляду проекту Закону України про протидію торгівлі людьми розміщено на веб-сайті Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією – crimecor.rada.gov.ua.

Відповідальний за випуск Сорочик Ю.Ю., завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, кандидат юридичних наук.

Електронна версія http://pdp.org.ua/images/stories/materials/human_trafficking_final_Nov2011.pdf

 

Ткачук А.Ф. Врегулювання діяльності місцевої влади та її органів: проекти тип. місц. нормат. актів / Анатолій Ткачук. - К.: Легальний статус, 2011. - 91с.

В роботі наведені приклади документів із врегулювання діяльності місцево) ради та її органів: проект типового регламенту міської ради, проект типового положення про комісії міської ради, а також рекомендації, як організувати та провести слухання в комісії міської ради. Адресовано депутатам місцевих рад, громадським активістам, громадським організаціям та партійним осередкам, що діють у громадах.

Електронная версія http://www.csi.org.ua/www/wp-content/uploads/2011/03/book_01_11-prn.pdf

 


Ткачук Анатолій. Законодавча техніка: навч. посібник / А. Ткачук. — К: ІКЦ «Легальний статус», 2011. - 268 с.

У посібнику зроблено спробу узагальнити досвід законотворчої діяльності автора і на прикладах з українського законодавства показати важливість дотримання законодавчої техніки під час підготовки проектів нормативних актів. Призначений для широкого кола юристів-практиків, що працюють над проектами нормативних актів, депутатів усіх рівнів, громадських активістів різних громадських організацій та «мозкових центрів», що займаються підготовкою і просуванням проектів нормативних актів, а також для студентів юридичних факультетів університетів.

Електронна версія http://pdp.org.ua/images/stories/materials/ZakTech_CSI_2011_Novem.pdf

 

Вісник громадських рад. – 2011. – № 2 (2) листопад.

Інформаційний бюлетень «Вісник громадських рад» є інформаційно-презентаційним виданням, що готується Департаментом інформації та комунікацій з  громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

e-mail: gromada@kmu.gov.ua, http://civic.kmu.gov.ua

Електронная версія

http://pdp.org.ua/images/stories/materials/Visnyk_Gromad_Rad_No2_2011_FINAL_Online.pdf

 

 

Розгляд звернень громадян та задоволення запитів на інформацію. Порівняльний аналіз.

Електронна версія http://pdp.org.ua/images/stories/materials/2011_Nov_Rozgliad_zvern.pdf

 

Категорія: ПДГ | Додав: lala | Теги: участь громадян в управлінні, звернення громадян, місцеві бюджети, законодавча техніка, діяльність місцевої влади, протидія торгівлі людьми
Переглядів: 1158 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]