MENU
Головна » Файли » ПДГ

Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків
26.12.2012, 14:40

У грудні 2012 року Програма сприяння парламенту II випустила практичний посібник «Моніторинг Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»: інструментарій і процес».

Цей посібник розрахований на працівників Апарату Верховної Ради, секретаріатів парламентських комітетів і депутатських фракцій, помічників-консультантів народних депутатів України, органів виконавчої влади, а також широке коло експертів з ґендерних питань.

Посібник складається з трьох частин – інструментарій, процес, нормативні джерела. Інструментарій описує стандарти ґендерної рівності, базовані на Конвенції ООН по ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок, закони України та інші джерела. Процес звертається до таких форм моніторингу як комітетські слухання та парламентські запитання. В розділі нормативних джерел наводяться тексти міжнародних та українських нормативно-правових актів, які слід використовувати під час моніторингу.

Наведена в посібнику інформація є виключно рекомендаційною. Працівники Програми сприяння Парламенту України будуть вдячні отримати рекомендації та зауваження користувачів посібника за адресою iupdp@iupdp.org

«Моніторинг Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»: інструментарій і процес» - текст

http://pdp.org.ua/books/2753--l-l-r-r-2012

Категорія: ПДГ | Додав: lala | Теги: чоловіків, можливості, жінок, та, рівні, права
Переглядів: 809 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]