MENU
Головна » Файли » Виставки

26 листопада - День пам'яті жертв голодоморів
26.11.2016, 08:49

В читальному залі Центральної міської бібліотеки експонується виставка - алея скорботи  «Не забуваємо про тих, хто хотів жити…» до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, який цього року відзначається 26 листопада. Виставка складається з розділів « Голод 1932-1933 років на Україні: очима істориків, мовою документів», « Голодомор – акт геноциду українського народу». «Горить свіча і огортається журбою, осінній день промерзлою ходою у серце стука. Пам’ять про померлих, замучених голодним тридцять третім» - ці віршовані рядки, які стали цитатою до виставки, відгукуються болем і страхом у людських серцях. На книжковій виставці представлено документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, в тому числі на Донбаській землі, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.

Вшанування жертв голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Наша бібліотека не може стояти осторонь цієї болючої теми.  Щоб історія,  на новому суспільному витку, більше ніколи не повторила свого жахливого досвіду, пропонуємо вам ознайомитися з  матеріалами бібліотечного фонду про  Голодомор 1932-1933рр..

Категорія: Виставки | Додав: Simply_Olya
Переглядів: 633 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]