MENU
Головна » Файли » Виставки

Аз, буки и все науки!
02.09.2014, 09:23

День знань – одне з найбільш хвилюючих свят. Воно викликає ностальгію у дорослих, а школярі залюбки повертаються до навчання і однокласників, з якими не бачилися ціле літо.

З нагоди такого важливого дня у читальному залі Центральної міської бібліотеки розпочала роботу книжкова виставка-привітання  «Аз, буки та всі науки». Цього разу бібліотека вирішила акцентувати увагу відвідувачів на творах шкільної програми, які вивчатимуться у різних класах протягом року. Бібліограф Л.В. Бучковська підготувала добірку книжок із нової серії «Классика в школе», яка вийшла з друку у 2012 році. У серії широко представлені твори світових, в тому числі і російських класиків. Любителям поетичного слова прийдеться до душі поема О.С. Пушкіна «Руслан і Людмила», шанувальники драматичних творів можуть почитати «Гамлета» Шекспіра чи «Грозу» або «Снігуроньку» О. Островського, корисне і цікаве дозвілля вам гарантують «Севільський цирульник» Бомарше, «Троє у човні, не враховуючи собаку» Джером К. Джерома, «Острів скарбів» Р.Л. Стівенсона, змусять замислитись твори М. Булгакова «Собаче серце», Кафки «Превращение», О. Уайльда «Портрет Доріана Грея», пробудять світлі почуття прозові твори великого Пушкіна та оповідання І. Тургенева. І це далеко не повний перелік творів, представлених на виставці.

Колектив Центральної міської бібліотеки вітає добропільців з початком нового навчального року і запрошує вже зараз відвідати бібліотеку і отримати необхідну літературу!

О. Супрядкіна,

бібліотекар ВО ЦМБ

  

Категорія: Виставки | Додав: lala | Теги: виставка, до, Знань, вересня, дня
Переглядів: 583 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]