MENU
Головна » Файли » Виставки

Чарівні риси природи
03.10.2013, 15:11

«Чарівні Риси Природи»

Давньокитайский філософ Гуань-цзи казав: «Розраховуєш на рік – саджай рис. Розраховуєш на 10 років – саджай дерево. Розраховуєш на 100 років – освідчуй людей».  Ми повинні дивитися у майбутнє – виховувати екологічно грамотне покоління.

Сьогодні людина на планеті Земля поводиться занадто агресивно по відношенню до природи. Чим же, якими катаклізмами відповість людству навколишній світ? Які з проблем, що накопичилися, необхідно сьогодні вирішувати в першу чергу? Не потрібно поневолювати природу, треба досліджувати і зберігати ще невідоме, щоб насолодитися всім багатством цього світу.

Абонемент Центральної міської бібліотеки запрошує познайомитися з виставкою "Чарівні риси природи", яка присвячена Року екології, проголошеному Президентом України В. Януковичем в 2013 році. 

Мета виставки – ознайомити читачів з правом кожної людини на сприятливе навколишнє середовище, дати інформацію для роздуму, змусити користувача замислитися про долю людства, природи, про її охорону, формування екологічного світогляду та виховання екологічної свідомості.

Книжкова виставка складається із чотирьох розділів: «Охорона природи – справа кожного», «У світі тварин», «Є в травах і квітах цілюща сила», «Природні перлини нашого краю».

У першому розділі представлені основні закони, в яких відображені права і обов'язки громадян щодо охорони навколишнього середовища.

У другому і третьому розділах виставки увазі користувачів запропоновані книги про таємниці та чудеса тваринного і рослинного світу, про рідкісні види рослин і тварин, що потребують охорони, про лікарські трави.

Четвертий розділ «Природні перлини нашого краю» демонструє науково-популярні книги та фотоматеріали присвячені природі, рослинам, тваринам, комахам рідного краю.

                                                                                  

Категорія: Виставки | Додав: lala | Теги: риси, екології, книжкова, виставка, природи, Чарівні, рік
Переглядів: 797 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]