MENU
Головна » Файли » Виставки

Держава славна - Україна
23.08.2017, 09:53

Щорічно 24 серпня відзначається головне та значуще свято нашої країни – День незалежності України. Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу — «Акт проголошення незалежності України».

З нагоди свята на абонементі Центральної міської бібліотеки розгорнуто патріотичну книжкову виставку «Держава славна - Україна». Виставка містить три розділи. Література представлена в розділі «Народження держави» інформує про доленосні етапи державотворення, розповідає про тернистий шлях, який пройшла Україна, здобуваючи незалежність: козацька держава доби Богдана Хмельницького; державне будівництво часів І. Мазепи; українські визвольні змагання початку XX ст.

Серія науково-популярної літератури "Невідома Україна" покликана актуалізувати такі нюанси з історії та культури рідної для нас України, про які пересічні громадяни, можливо, навіть не здогадувались. Книжки цього унікального проекту відкривають Україну в різних вимірах, історичних епохах, постатях та явищах – вибір тем настільки широкий, що практично кожний знайде для себе книгу за смаком. Саме книги цього циклу подано у другому розділі виставки «Візьмемо з минулого вогонь, а не попіл».

В останньому розділі «Справжня вартість незалежності» експонуються видання які містять нариси про видатних та звичайних і водночас неймовірних людей, які створили революцію 2013 – 2014 років. Тут всього потрошку: долання меж і страхів, любов до Батьківщини, бажання залишити нащадкам єдину та квітучу Україну. Але основа всіх подій єдина – прагнення змінити світ на краще та віра, яка не знає слова «неможливо».

Категорія: Виставки | Додав: horuji20125569
Переглядів: 435 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]