MENU
Головна » Файли » Виставки

Добрий день, книжковий тиждень
23.03.2018, 16:17

Традиційно щороку Центральна міська бібліотека долучається до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги. З метою заохочення юних користувачів до читання та привернення уваги до книжкового фонду працівники бібліотеки презентували виставку-запрошення «Добрий день, книжковий тиждень». Намагаючись залучити дітей до невичерпних джерел знань – книг, бібліотекарі перетворили звичайний книжковий стелаж в казковий куточок, де кожен користувач знайде для себе книжку за смаком.

Так перший розділ «Чарівний світ казок» дає змогу зовсім юним читачам ознайомитись з улюбленими, а для когось і новими сюжетами та героями. Другий розділ виставки, назва якого говорить сама за себе, «Фантастичні пригоди» буде цікавим для більш дорослої аудиторії. Калейдоскоп сюжетів, невідповідних дійсності, віднесе читачів у загадкові замки з чаклунами, ельфами та з багатьма іншими фантастичними істотами.

Третій розділ виставки «Казкова вікторина» - інтерактивний. Він містить скриньку з цікавими загадками відповівши на які можна отримати солодкий приз.

Справжньою ж окрасою виставки стали казкові герої ручної роботи, що люб’язно надала зав. Методичного відділу ЦБС Шуман О.В. Ляльки, ніби запрошують дітлахів до читального залу, де експонується виставка.

Отож, ласкаво просимо до книжкового царства.

   

Категорія: Виставки | Додав: abibliograf
Переглядів: 385 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]