MENU
Головна » Файли » Виставки

«Донбас б`ється в серцях наших»
08.09.2016, 15:26

 Донеччина… Край вугілля і металу, край, де цінуються сила духу і незламність, де важка праця – щоденні будні, де завжди вміли любити і бути вірними. А особливо – своїй землі, рідним степовим просторам.

8 вересня 1943 року Донбас став вільним. Два роки фашистської окупації стали величезною трагедією, залишили по собі криваві рани на тілі нашої Батьківщини. Але не зломили, не поставили на коліна донбасівців, які мужньо боролися з ворогом.

До 73-ї річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників Добропільська Центральна міська бібліотека презентує книжкову виставку-хроніку «Донбас б`ється в серцях наших», яка складається з двох розділів: «Живе в народі пам`ять вічна» і «Донбас: хроніка перемоги».  Експозиція виставки підібрана так, щоб задовольнити цікавість читача з різних питань, зокрема, щодо окупаційного режиму нацистів на Донбасі, діяльності підпільних і партизанських загонів, славних героїчних імен наших земляків, внеску добропільців у перемогу над ворогом.  На виставці представлені як книги, так і фото ветеранів Добропілля, а також екземпляр міськрайонної газети «Новий шлях» від 4.05.2012 року.

Ми будемо раді відвідувачам, яких зацікавила наша виставка!

Категорія: Виставки | Додав: Simply_Olya | Теги: Донбас, 8 вересня, День визволення Донбасу
Переглядів: 487 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]