MENU
Головна » Файли » Виставки

«Етнонаціональна мозаїка»
09.07.2015, 14:53

В особливому календарі ООН 11 липня позначений як Всесвітній день народонаселення. Ця дата була встановлена ​​в 1989 р. на згадку про День п'яти мільярдів, що відзначався в 1987 р. Через всього 12 років - 12 жовтня 1999 було офіційно зафіксовано народження шестимільярдного жителя планети. За оцінками фахівців, в перше десятиліття XXI століття чисельність населення Землі щорічно зростала не менше ніж на 79 мільйонів і до 2050 р. вона може скласти від 7,3 до 10,7 мільярда осіб, причому найвірогіднішим прогнозом є цифра в 8,9 мільярда.

Для наших читачів Добропільська Центральна міська бібліотека підготувала книжкову виставку-експозицію «Етнонаціональна мозаїка», на якій представлені, переважно, періодичні видання, що ілюструють розмаїття рас, народів, націй і етносів, що проживають на планеті, їхні характерні особливості та культурні цінності.

Мета цього Дня - привернути увагу до питань народонаселення, програмам загального розвитку, пошуку вирішення спільних проблем. Як і інші пам'ятні дати ООН, день народонаселення покликаний звернути увагу суспільства на невідкладність і важливість вирішення демографічних проблем. Сьогодні чисельність населення Землі зростає в основному за рахунок країн Азії, Африки та Латинської Америки. Незважаючи на велику смертність, тут традиційно високий рівень народжуваності. У Старому світі рівень народжуваності зараз знаходиться нижче тієї норми, яка забезпечує просте відтворення населення, разом з тим, тривалість життя людей тут досить висока. Демографічна ситуація в нашій країні поєднує в собі найгірші сторони цих двох моделей відтворення населення. В Україні сьогодні дуже низький рівень народжуваності і невелика тривалість життя людей.

Ми будемо раді всім, хто захоче ознайомитися з літературою на виставці, і охоче запрошуємо в гості!


 

Категорія: Виставки | Додав: Aniram | Теги: розмаїття рас, народів, Націй, дати ООН, Всесвітній день народонаселення, виставка-експозиція, характерні особливості, культурні цінності
Переглядів: 587 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]