MENU
Головна » Файли » Виставки

Із книжок про війну...
14.05.2014, 15:26

«Із книжок про війну…»

Весна така, аж серце завмирає!
Земля квітує та  звучать пісні.
І свято перемоги йде до краю,

Найкраще наше свято навесні . . .

9 травня в читальному залі Центральної міської бібліотеки для широкого кола читачів експонувалась книжкова виставка-подяка «Із книжок про війну…», яка була присвячена історичній події нашої Батьківщини до дня Великої Перемоги.

В першому розділі виставки «Дорогами війни 1941 - 1945» представлені видання, які розповідають про причини, перебіг і наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій в історії українського народу. Матеріали експонованих книг відображають героїчні будні наших визволителів та їх спогади.

Другий розділ «Тріумф переможців» відображає всю велич народного подвигу, його нездоланну стійкість, мужність і волю людей. Представлені видання розповідають про парад мужності і слави і великих урочистостях, проведених у відзначенні Великої Перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною в роки Великої вітчизняної війни.

Третій розділ «Донбас нескорений» – краєзнавчий, присвячений визволенню Донбасу в 1943 році. У ньому представлені документальні оповіді, нариси, хроніка, спогади учасників героїчних подій в Донбасі.

В четвертому розділі «Поезія моя ти з окопу» зібрані збірки віршів та пісень воєнних років: «Солдатские мемуары», «Тихая моя Родина», «Весна Победы».

Завідуюча відділом обслуговування ЦМБ

Сіора Марина Миколаївна

 

Категорія: Виставки | Додав: lala
Переглядів: 1103 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]