MENU
Головна » Файли » Виставки

Й досі болить Афганістан…
15.02.2018, 13:08

Афганістан… Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цей день обрано не випадково. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану. Саме 15 лютого 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом 10 років брали участь у війні на території цієї країни. Афганська війна – одна з найтрагічніших сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше ніж Друга Світова.

Уже 29 років у нашій свідомості прописалося слово Афганістан не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. Щоб іще більше дізнатись про ті важкі для народу та для країни часи, про страшну історію подій, завітайте до читальної зали Центральної  міської бібліотеки, де експонується виставка «Й досі болить Афганістан…». Вона перенесе вас у минуле та ознайомить з хронологією, причинами та наслідками тієї безглуздої війни. Супроводжує виставку відеоролик, змонтований відділом обслуговування, для наших земляків-афганців, який дає змогу користувачам побачити деякі постаті учасників цієї інтернаціональної війни. Доповнює виставку папка з фотографіями пам’ятників Донеччини загиблим воїнам-афганцям.

Війна – це не тільки трагедія. Це доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок.

 

Категорія: Виставки | Додав: Simply_Olya
Переглядів: 371 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]