MENU
Головна » Файли » Виставки

«Японія в традиціях і стереотипах»
20.07.2017, 12:19

Кожна країна намагається встановити найбільш вдалу атмосферу взаємного співробітництва з іншими державами. Дуже часто це обумовлене тим, що країні необхідні партнери на міжнародній арені.

Сприятливий клімат між країнами світу допомагає у встановленні добрих економічних та політичних відносин і є гарантом непорушення цілісності державних кордонів та прав людини у всесвітньому середовищі. Останнім часом одним з найкрупніших іноземних інвесторів в Україні є Японія. Саме тому, окрім офіційних візитів президента України, 2017 рік було оголошено роком Японії в Україні. Це рішення направлено на укріплення стосунків між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі.

Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки м. Добропілля та Методико-бібліографічний відділ, виступаючи в ролі інформаційних навігаторів, творчо підійшли до розкриття теми Японії у бібліотеці, створивши АRT-книжкову виставку для своїх читачів під назвою: «Японія в традиціях і стереотипах». На цій виставці відвідувачам бібліотеки були представлені різноманітні фото з цікавими словами та тезами, які ми найчастіше застосовуємо у своєму спілкуванні відносно Японії, японська поезія та художня література різних авторів, різноманітні видання та публікації, статті, інтерв’ю та інші корисні публікації про культуру та мистецтво цієї держави.

Розкриваючи фонди бібліотеки та проводячи активну соціокультурну діяльність, ми допомагаємо у пізнанні літератури, культури, мистецтва Японії, роблячи її ближчою до українського читача.

Нижче Вашій увазі пропонується список книг різних років, які можуть зацікавити користувача бібліотеки.

                                                                                                 

 

Література країни самураїв by Татьяна Хоружий on Scribd

Категорія: Виставки | Додав: horuji20125569
Переглядів: 358 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]