MENU
Головна » Файли » Виставки

«Хреститель України-Русі»
16.07.2015, 15:43

28 липня в Україні відзначається День рівноапостольного князя Володимира Великого. Добропільська Центральна міська бібліотека пропонує ознайомитися з літературою, яка окреслює внесок цієї величної особистості в становлення і розвиток України.

За часів князя Володимира Україна була найсильнішою державою за всі часи свого існування. Але найважливіше, що зробив для України князь Володимир, було прийняття християнської віри. Ця глобальна історична подія  сталася у  988 році. Під час князювання Володимира з'явилися перші срібні українські гроші. На одній стороні монети було зображення князя на престолі, а на другій — державний герб — тризуб. Володимир допомагав бідним, сиротам, калікам, старцям. Тому всі називали його ласкаво "батечком" і "Сонечком Ясним". Князював Володимир Великий 35 років, помер у 1015 році. Поховали його в Десятинній церкві. Ім'я князя віднесено до лику святих.

 

Категорія: Виставки | Додав: Aniram | Теги: за часи існування, література, зробив для україни, день рівноапостольного князя Володи, Внесок, 28 липня
Переглядів: 583 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]