MENU
Головна » Файли » Виставки

«Книги, які пройшли через роки і віки»
16.07.2015, 15:11

 

З 15 червня на абонементі Центральної міської бібліотеки експонується виставка «Книги, які пройшли через роки і віки». Назва виставки говорить сама за себе, адже література, яка на ній представлена, дійсно була перечитана не одним поколінням в багатьох країнах світу, за мотивами цих творів були поставлені спектаклі, зняті фільми.

Виставка містить три розділи і розрахована на широке коло читачів. Так, для поціновувачів української літератури в розділі «Слово мого народу» представлені твори таких письменників, як В.Вінниченко, В.Сосюра, О.Вишня, П.Загребельний, М.Бажан та інших не менш видатних авторів. Для тих читачів, чиї читацькі уподобання більш схильні до світової класики, в розділі «Забутих книг нетлінні сторінки» представлені шедевральні твори таких авторів, як В.Шекспір, О.Дюма, Дж.Лондон, Ф.Петрарка, Е.Хемінгуей. І це далеко не всі автори, твори яких експонуються в цьому розділі. А для відвідувачів, чию душу полонять твори російської літератури, запропонований розділ «Рукописи не горять», в якому до уваги читачів  безсмертні твори М.Булгакова, Б.Пастернака, М.Зощенка, О.Гріна тощо.

Тож ми чекаємо всіх бажаючих відвідати виставку, адже любити читання – це обмінювати години нудьги, неминучі в житті, на години великої насолоди.

 

 

 

Категорія: Виставки | Додав: Aniram | Теги: віки, поколіннями, спектаклі, перечитанні, виставка, книги, пройшли, за мотивами, крізь, зняті фільми
Переглядів: 722 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]