MENU
Головна » Файли » Виставки

«Колесо фортуни»
24.01.2018, 15:59

Відділ обслуговування Добропільської центральної міської бібліотеки запрошує своїх читачів на незвичайну книжкову виставку-сюрприз «Колесо фортуни».

Любиш сюрпризи? Не знаєш що почитати? У тебе є можливість випробувати свою вдачу і покрутити «Колесо фортуни»!

Колесо фортуни – це неочікуваний вибір наосліп, навмання, свого роду лотерея. Читачам пропонується вибрати книгу, покладаючись тільки на свою удачу, адже всі книги на виставці засекречені. Читач («гравець») має розкрутити загадкове колесо фортуни щоб дізнатися колір книги, яку він візьме для читання додому. На кожній книзі є маленький маркер, який співпадає за кольором з поміткою на колесі фортуни. Колір, що випав на колесі і вирішить, яку ж книгу слід взяти.

Вся інтрига полягає в тому, що ви не будете знати, яку книгу ви вибрали, адже назви творів і імена авторів приховані під обгортковим папером. Дізнатися, яка книга сховалася під яскравою обгорткою, можна тільки вдома, розгорнувши упаковку.

Співробітниками бібліотеки спеціально для цієї виставки відібрана найцікавіша, барвисто оформлена література. Ви зустрінете екземпляри як незаслужено забутої літератури, так і творів, що користуються попитом серед читачів.

Перевірити свою фортуну можна у відділі абонементу. Запрошуються всі бажаючі.

 

Категорія: Виставки | Додав: abibliograf
Переглядів: 366 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]