MENU
Головна » Файли » Виставки

«Літературний календар»
17.01.2018, 13:33

Новий рік супроводжується новими літературними ювілеями. На абонементі міської бібліотеки представлена виставка «Літературний календар», де всі користувачі можуть познайомитися з письменниками – ювілярами 2018 року: прочитати спогади про них, перечитати поезії, прозу, новели та інші літературні твори.

В цьому році виповнюється 80 років від дня народження поета, правозахисника та людини Василя Стуса - патріота рідної землі й культури, яку він відстоював та утверджував усіма можливими способами.

Представлені на виставці документи розповідають про життя і творчість поета, спогади сучасників про нього і дослідження його літературного спадку, поезії, написані в різні роки, та публікації останніх років.

Літературний календар на 2018 рік висвітлює ювілеї відомих українських письменників-класиків :

  • 180 років від дня народження Івана Семеновича Нечуя-Левицького - українського прозаїка, перекладача, письменника, а також видатного “артиста зору”, майстра пейзажу.
  • 240 років від дня народження Григорія Федоровича Квітка-Основ’яненко - українського прозаїка, драматурга, зачинателя й першого класика нової української художньої прози – «корифея українського слова».

Почесне місце серед ювілярів займає жінка – Ольга Юліанівна Кобилянська -155 років від дня народження - українська письменниця, «царівна духу», яка піднесла на новий, вищий рівень українську художню прозу.

Читайте, перечитуйте, дізнавайтеся.

Категорія: Виставки | Додав: abibliograf
Переглядів: 319 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]