MENU
Головна » Файли » Виставки

«Навколо світу з Жюлем Верном»
06.02.2018, 14:00

"Я не напишу жодної сторінки, жодної фрази,

 що їх не змогли б прочитати діти,

 для яких я творю і яких я дуже люблю."

Жюль Верн

 

8 лютого виповнюється 190 років від дня народження французького письменника Жюля Верна. З нагоди цієї дати в Добропільській центральній міській бібліотеці в відділі абонемент експонується виставка-подорож «Навколо світу з Жюлем Верном».

А чи любиш ти подорожувати? Бібліотекарі пропонують здійснити мандрівку на повітряній кулі разом з героями романів, взявши до рук один з його творів і поринути в світ пригод. Герої Жюля Верна завжди подорожують – не тільки Землею, а й цілим Всесвітом. Здійснити географічні відкриття допоможуть відомі у всьому світі твори: "Незвичайні подорожі", "П'ять тижнів на повітряній кулі", "Подорож до центра Землі", "Таємничий острів", "Діти капітана Гранта", "Двадцять тисяч льє під водою", "Навколо світу за 80 днів", "П’ятнадцятирічний капітан"…

Здійснити морську прогулянку на піратському судні до таємних островів на пошуки скарбів допоможуть капітан Гаттерас, капітан Грант, капітан Немо, а для найбільш допитливих мандрівників стане в нагоді карта з позначкою піратів.

Запрошуємо до нашої бібліотеки ознайомитися з творчістю великого і невтомного письменника-мандрівника Жюля Верна!

Категорія: Виставки | Додав: maryshyak
Переглядів: 324 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]