MENU
Головна » Файли » Виставки

«Секрет всесвітнього вічного успіху книги – в її правдивості»
08.05.2019, 09:43

Оноре де Бальзак відіграв велику роль в розвитку літератури XIX століття, щодо формування нової реалістичної естетики. «Секрет всесвітнього вічного успіху книги – в її правдивості» - саме під такою назвою в центральній міській бібліотеці організована тематична полиця з нагоди 120 річчя від дня народження французького письменника – реаліста Оноре да Бальзака.

Вражає сміливість i масштабність задумів письменника, він сама мудрість та найвеличніший романіст своєї доби. Лише письменник такого масштабу, з глобальним мисленням міг сказати своїм сучасникам і майбутнім поколінням: "Майбутнє нації — в руках матерів". Проте найважливішою особливістю творчості Оноре де Бальзака є те, що він не просто залишив нам величезну кількість романів і повістей, він передав нам, своїм нащадкам історію цілої епохи. Серед героїв його романів — лікарі, стряпчі, судді, державні діячі, повії, лихварі, світські дами та багато інших незабутніх образів. Більшість із них переходять з одного роману в інший, і це надає їм ще більшої реальності і життєвості. Ця бальзаківська правдивість інколи просто вражає. Не випадково серед відомих афоризмів письменника є й такий: "Секрет всесвітнього вічного успіху в правдивості".

Центральна міська бібліотека м. Добропілля пропонує своїм користувачам зануритись у бальзаківський світ правди і порівняти його з сучасним. Можливо хтось знайде щось спільне, а хтось взагалі не побачить нічого схожого. У кожного з нас своя правда, своє ставлення до того, що нас оточує і супроводжує.

Категорія: Виставки | Додав: voroncova78vika
Переглядів: 125 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]