MENU
Головна » Файли » Виставки

«Скарбниця мистецтв»
07.11.2017, 13:16

Мистецтво – як природа.

Якщо ви не пустите його в двері, воно увійде в вікно.

Семюель Батлер.

Мистецтво зародилося з давніх-давен. Воно розвивалось і вдосконалювалось протягом всього існування людства і з часом втілювалося у різноманітних напрямках, здобуло нові форми.

До уваги користувачів на абонементі Добропільської міської бібліотеки презентована виставка-натхнення «Скарбниця мистецтв».Різноманітний та захоплюючий світ мистецтва розкривають розділи виставки. Перший з них – «У світлі софітів, висвітлює такі види мистецтва, як кіно, театр та балет і знайомить читачів з всесвітньо відомими іменами сцени.

 «Ах вернісаж, ах вернісаж» – розділ, присвячений світу живопису від давніх часів до сьогодення. Література, що міститься в цьому розділі, розкриває сторінки з біографій відомих художників і занурює читачів у світ живопису, графіки і, навіть, скульптури. А справжньою прикрасою цього розділу є картини добропільської художниці А. Березіної.

А для користувачів, яких цікавить музичне мистецтво в будь-якому його прояві, бібліотекарі підготували розділ «Музика душі». В ньому кожен користувач знайде інформацію, потрібну саме йому: біографії відомих композиторів, історії заснування творчих колективів, або партитури улюблених музичних творів. А оригінальне оформлення виставки привертає увагу всіх відвідувачів бібліотеки – і  дорослих, і маленьких. Тож, якщо ви ще не відвідали виставку-натхнення «Скарбниця мистецтв», поспішайте! Ми чекаємо саме на вас!

Категорія: Виставки | Додав: maryshyak
Переглядів: 348 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]