MENU
Головна » Файли » Виставки

«Соборність України: від ідеї до сьогодення»
22.01.2014, 14:52

«Соборність України: від ідеї до сьогодення». Саме під такою назвою в читальному залі ЦМБ підготована книжкова виставка-роздум. Виставка присвячена Дню Соборності України, який щорічно відзначається 22 січня.

22 січня 1919 року був проголошений акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно День Соборності в Україні відзначається з 1999 року. Та 30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».

       Саме з цієї нагоди для широкого кола читачів, яким не байдужа історія рідної держави, співробітники бібліотеки підготували цікаву добірку історичної літератури. На виставці експонуються такі видання: А. Данилюк «Шляхами України», М. Вівчарик, П. Панченко «Українська нація: шлях до самовизначення», О. Бойко «Історія України», Г. Касьянов «України 1991-2007, нариси новітньої історії», М. Грушевський «Ілюстрована історія України», О. Бойко «Нариси з новітньої історії України», «Невідома Україна», «Держава і цивілізація в історії України», С. Петлюра «Статті», «Видатні постаті в історії України», М. Грушевский  «Очерк истории украинского народа», «Мазепа», А. Воронянський  «Історія України», В. Червінський «Історія України. Джерельний літопис», Н. Котова «Історія України», В. Панченко «Міські та містечкові герби України», «Україна: її не можна не любити», О. Гуржій «Гетьман Петро Конашевич – Сагайдачний», Г. Гордасевич «Степан Бандера: людина і міф», І. Шаров «100 сучасників: роздуми про Україну». Крім цієї літератури фонд бібліотеки містить велику кількість книг по історії України. Тож ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку і зокрема нашу виставку!

  

Бібліотекар ВО ЦМБ,

Воронцова В.В.

Категорія: Виставки | Додав: lala | Теги: виставка, Соборність, Добропілля, бібліотеці, україни
Переглядів: 3352 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]