MENU
Головна » Файли » Виставки

«Справжнє чоловіче свято»
15.10.2015, 07:27

14 жовтня 2014 року Президент України підписав Указ «Про День захисника України». Згідно з Законом України від 05.03.2015 року № 238-VІІІ “Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України” — цей день визначено святковим і неробочим. Указ Президента України від 23.08.2015 року № 497 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» передбачає, що святкування 14 жовтня відбудуться на державному рівні із залученням органів влади та місцевого самоврядування, медійної спільноти та громадськості.

День захисника України має значно ширший контекст, аніж привітання чинних військовослужбовців. Це і день пам'яті та пошани всіх, хто упродовж століть боровся за свою землю та відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає їх усіх.

Тож і книжкова патріотична полиця «Справжнє чоловіче свято», організована у читальному залі до цієї дати, містить видання про становлення і розвиток українського війська, про визначні віхи у справі захисту українських державних інтересів у різні історичні часи і епохи, від звитяжної козацької доби до героїчного сьогодення, коли захист державного суверенітету і територіальної цілісності України став справою честі кожного громадянина.

Категорія: Виставки | Додав: Aniram | Теги: книжкова, Свято, патріотична, указа, день, захисника, україни, справжнє, про, Чоловіче
Переглядів: 533 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]